KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 12577486
nr 1257 7486
Pastell
Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition, pannå, 45x54
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 maj 2019
kl 18:59:05
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)